23 detsember 2010

Puhkus

Teisipäeval tulin koju. Nüüd on jõulupuhkus. Tagasi kooli alles 10. jaanuaril.

Kodus olen ka hobustega mässanud. Teisipäeval võtsin Aadu jalgu üles. Isa on temaga vahepeal päris head tööd teinud. Esimesi annab juba nagu päris hobune. Ainus halb komme on meil näksamine. Peab suht ettevaatlik olema ja igas olukorras. Tal on lausa närimise vajadus. Igat asja proovib hambaga natuke. Pean mõtlema, kuidas tema käitumisega hakkama saada.

Eile võtsin Aadu nööri otsa ja läksime lume sisse jooksma. Väga vale otsus. Mul ei ole absoluutselt võhma, et põlvini lumes sumbata. Poiss käitus ilusti ja oli igati tubli. Panin ta boksi ja vajasin ise palju aega taastumiseks. Jalgu võtsime ka hiljem. Tagumistega peab just rohkem harjutama. Jala tõstab küll üles, aga tahapoole väga sirutada ei taha.

Täna olin targem. Jalutasime nööri otsas mööda teed. Ikka on tal nööri vaja närida ja veidi sahmerdada, aga muidu on tubli ja kõnnib kõrval ilusasti. Peatub ka märguande peale. Seejärel võtsin Nennu ja jalutasime temaga ka. See oli vahva. Tal on alati kuidagi nii mõnus olek, kui midagi uut saab teha või koplist kaugemale jalutama saab. Püüan temaga ka tihemini jalutama minna.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar