17 juuni 2013

Tere hommikust! Ausalt ma teen viimase töönädala postituse ka, aga hetkel ma lihtsalt pidin tulema ja kirja panema selle, et ma nägin õudusunenägu :D

Nimelt nägin unes, et olin siin, kodus, korteris, miskipärast ei olnud meil elektrit, aga oli juba hommik. Ja kuulen, et uksekell helises. Kuna tuled ei põlenud, ei näinud ma läbi uksesilma, kes ukse taga on ja olin sunnitud ukse avama. Kui selle avasin, astus aga liftist välja NEARCO, saduldatud ja CICCIO sadulas, võistlusriietes. C ütles: "Noh, lähme tööle nüüd!" Ja mina lippasin... Sest olid võistlused, kuskil mu korteri lähedal, aga tegelikult oli see Ruila väike maneež... :D Ulme lihtsalt.

Aga muidu kiireks ülevaateks veel, et täna hommikul läksin kell 8 rõdule pesu kuivama panema ja pidin päiksepiste juba saama. Paari päevaga on meile tulnud see kauaoodatud suvi, ehk taastunud on periood, mis oli siia tulles. Hüvasti tekk, sokid ja pikad varrukad. Nii, nüüd lähen teen pannkooke ja vaatan, millisesse randa täna minna ;) Olge armsad, saadan päikest teile!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar