04 jaanuar 2014

Viimane sissekanne

Jah. Tuleb selle blogi viimane sissekanne. Ma suutsin siin veel midagi pekki keerata ja kõik oma pildid blogist ära kaotada. Juttu on siia kogunenud ka hulga. Kindlasti on see aasta jagu Itaaliat üks põnevam lugemine kui igav Särevere elu. Ometigi võiks Särevere ja aastakese välismaad kuidagi üheks peatükiks lugeda. Ning see peatükk on nüüd ühelpool. 

Enne veel kirjutan, et käisime Juurimaal väikesel võistlusel. Kalenderplaaniväline koolisõit. Ma poleks kunagi arvanud, et ma tegelikult üldse koolisõidu võistlusele peaksin sattuma. Olgu nii pisike, kui tahes. Aga tegelikult eks niipidi õigem alustada olegi. Aga mis ma pläran. ABC-1 skeem. Harrastajate arvestuses 6 sõitjast 5. koht. Üks kohtunik (Aive Mihkelson) hindas 61%-ga. Tore kogemus. Gännon on ikka super tegelane. Täpselt selline hobune, keda ma kunagi oma hobuse-otsingutel lootsin leida. Mulle sobib selline tema-tüüpi hobune. Parajalt rahulik ja laisk, parajalt jonnakas, aga samas nii tubli ja töökas, kui selle punktini jõuad. Ja niii armas :)

Aga nüüd on sellised lood, et homme hommikul võtan oma seitse asja ja lähen lennujaama ning jälle Itaaliasse minema. Seekord olen Ciccio ja Elli oma esialgsetest plaanidest välja jätnud ja puhkan alustuseks natuke. Üritan siis vaadata, kas tasub midagi kindlamat sinna rajada või olen ma liikumas hoopis kusagile uutele radadele... Igatahes peagi teen ma tõenäoliselt uue blogi. Uus peatükk, uus plaan, uus lehekülg.

Annan endast märku :) Olge tublid ja parimad uus-aasta soovid teile kõigile!

1 kommentaar: